Hakkımızda

1947 yılında aile işletmesi olarak yolculuğunu başlatan Can Ticaret,  60 yılı aşkın sürede yurt içinde  baharat – kuruyemiş çeşitleri – bitkisel çaylar – aromatik yağlar  alım – satımı  konularında faaliyette bulunmuştur.

Şirketimiz 2010 yılından bu yana kurumsallaşma ve yeniden yapılanma nedeniyle ürün çeşitlendirme ve isim değişikliği yaparak faaliyetlerine CanCan Gıda Ltd. Şti. (CanCan Food Company) olarak devam etmektedir.

CanCan Gıda Ltd.Şti olarak amacımız, tüm müşterilerimize doğal ortamında ve yine doğal süreçlerle elde edilmiş olan Türkiye florasanın seçkin ürünlerini,  sağlıklı ve hijyenik şartlarda geleneksel yöntemlerle, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden elde etmek ve ham ve/veya işlenmiş olarak, kaliteli ( baharat-bitkisel çay-kuru gıda-aromatik yağ ve sabun) bir şekilde sunmaktır.

Doğrudan tüketime hazır olan ürünlerimiz, işletmemize ulaştıracağınız talep doğrultusunda ( miktar ve ölçek gözetmeksizin)  titizlikle hazırlanmaktadır.

Ürün çeşitlerimizin önemli bir kısmını Ege bölgesinde doğal ortamda yetişen bitkilerden elde edilmektedir. Dünya’mızın ortak mirası olan bitkiler farklı coğrafi ortamlarda farklı isimlerle anılmaktadır. İşletmemiz bu mirası sizlere en etkin şekilde ulaştırmayı hedeflemiştir.

Özellikle Bitkisel çaylarımız ve Baharatlarımız tarım ilaçları ve hormonların ulaşmadığı farklı yükseklikteki bölgelerden sizler için toplanmaktadır. Ürünlerimiz katkı maddesi içermemekte olup, % 100 doğaldır.